Fixtures

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Saturday, 1 November 2014

 

 

 

 

 

 

 

119

13.00

U/17 Gr 1

Pieta H

vs

Luqa

Rabat Grd

120

14.45

U/17 Gr 4

Mosta

vs

Xghajra

Rabat Grd

121

16.30

U/17 Gr 1

Zabbar St P

vs

Cottonera

Rabat Grd

 

 

 

 

 

 

 

122

13.00

U/15 Gr 1

Kirkop

vs

Balzan

Zabbar Grd

123

14.45

U/17 Gr 2

Tarxien R

vs

Melita

Zabbar Grd

124

16.30

U/15 Gr 3

Hamrun

vs

Mgarr

Zabbar Grd

 

 

 

 

 

 

 

Sunday, 2 November 2014

 

 

 

 

 

 

 

125

09.00

U/17 Gr 3

Valletta

vs

Mgarr

Rabat Grd

72

10.45

U/17 Gr 7

Sliema W

vs

Balzan Y

Rabat Grd

127

12.30

U/15 Gr 4

Sliema W

vs

Fgura

Rabat Grd

 

 

 

 

 

 

 

128

09.00

U/17 Gr 5

Floriana

vs

B`kara

Zabbar Grd

129

10.45

U/17 Gr 3

Zebbug

vs

Mellieha

Zabbar Grd

130

12.30

U/15 Gr 5

Mosta

vs

Lija-Iklin

Zabbar Grd

 

 

 

 

 

 

 

131

13.00

U/15 Gr 6

B`kara

vs

Mqabba

Siggiewi Grd

126

14.45

U/17 Gr 2

Paola H

vs

Qrendi

Siggiewi Grd

133

16.30

U/15 Sec D

Msida

vs

Ghaxaq

Siggiewi Grd

 

 

 

 

 

 

 

82

13.00

U/17 Gr 8

St Andrew

vs

Qormi

Mgarr Grd

135

14.45

U/17 Sec D

Gzira

vs

Zejtun

Mgarr Grd

136

16.30

U/15 Sec D

Gzira

vs

Sirens

Mgarr Grd

 

 

 

 

 

 

 

Wednesday, 5 November 2014

 

 

 

 

 

 

 

55

 20.15

U/17 Gr 1 

Pieta H

vs

 Zabbar St P 

Siggiewi Grd

 

 

 

 

 

 

 

Thursday, 6 November 2014

 

 

 

 

 

 

 

61

20.15 

 U/17 Gr 5 

Valletta 

vs

 Zebbug   

Rabat Grd

 

 

 

 

 

 

 

Saturday, 8 November 2014

 

 

 

 

 

 

 

138

13.00

U/17 Gr 7

Sliema W

vs

Lija-Iklin

Siggiewi Grd

139

14.45

U/17 Gr 7

Balzan Y

vs

Kirkop

Siggiewi Grd

140

16.30

U/15 Gr 7

Pieta H

vs

Cottonera

Siggiewi Grd

 

 

 

 

 

 

 

141

13.00

U/17 Gr 8

St Andrew

vs

Dingli

Ghaxaq Grd

142

14.45

U/15 Gr 8

San Gwann

vs

Naxxar

Ghaxaq Grd

143

16.30

U/15 Gr 8

Floriana

vs

Qormi

Ghaxaq Grd

 

 

 

 

 

 

 

Sunday, 9 November 2014

 

 

 

 

 

 

 

144

09.00

U/17 Gr 6

Pembroke

vs

Siggiewi

Ghaxaq Grd

145

10.45

U/17 Gr 8

Qormi

vs

Attard

Ghaxaq Grd

146

12.30

U/15 Gr 7

St Andrew

vs

Mellieha

Ghaxaq Grd

 

 

 

 

 

 

 

147

09.00

U/17 Gr 5

Hamrun

vs

Rabat

Siggiewi Grd

153

10.45

U/15 Gr 5

Gozo

vs

Zebbug R

Siggiewi Grd

149

12.30

U/15 Gr 6

Melita

vs

Dingli

Siggiewi Grd

 

 

 

 

 

 

 

150

13.00

U/15 Sec D

Zejtun

vs

Sta Lucia

Marsaxlokk Grd

151

14.45

U/15 Sec D

M'Skala

vs

B'Bugia

Marsaxlokk Grd

152

16.30

U/17 Sec D

Mtarfa

vs

Gudja

Marsaxlokk Grd

 

 

 

 

 

 

 

148

13.00

U/17 Gr 6

San Gwann

vs

Marsa

Sta Lucia Grd

154

14.45

U/15 Sec D

Xghajra

vs

Siggiewi

Sta Lucia Grd

137

16.30

U/17 Sec D

Sta. Venera

vs

Sta. Lucia

Sta Lucia Grd